Create an Account

Ostukorv

Sulge

Korvis pole tooteid.

OSTUJUHEND

 

Selleks, et tellimus meie veebilehel õigesti asetada, palume teid lugeda selleks vajalike sammude loetelu.

  1. Vali toode.

Vali soovitud toode, vali õige suurus ja värv (juhul, kui tootel on need spetsifikatsioonid). Pärast valimist saad märkida, et toote hind muutub valitud suuruse ja värvi põhjal.

  1. Lisa toode ostukorvi.

Kui oled toote hoolikalt valinud, toote ostmise korral klõpsa nupule „Lisa ostukorvi“, mis tähendab, et toode lisatakse automaatselt teie virtuaalsele ostukorvile. Pärast seda toimingut toote edastatakse ostukorvi.

  1. Kontrolli ostukorvi.

Kui soovid tutvuda kõigi kaupadega mis oled valinud on vaja lehekülge skrollida ülesse ja paremal küljel leiad ostukorvi ikooni. Sellele klõpsates näed toodete loetelu koos nende koguse ja maksumusega.

  1. Ostu sooritamine.

Kui oled veendunud, et kaubad on ostukorvi korrapäraselt lisatud, pead ostu tegemiseks klikkima nupule „Kassa“.

  1. Ostuandmete lisamine.

Nüüd jõuad lehele kus pead ostu sooritamiseks lisada vajalikud andmed. Praeguses etapis peame sinult saama infot arve ja tellimuse edastamise jaoks. Samuti saad sellel etapil „Kassa“ aknas kirjutada täiendavaid kommentaare, mis sinu arvates võivad meile tellimuse valmistamiseks olla kasulikud.

  1. Makseviis.

Järgmine samm on makseviisi valik. Tellimuse eest tasumiseks on võimalik kasutada pangalinki. Klikates pangalingile, suunab see valitud internetipanka. Sisestades kasutajatunnuse ja paroolid siseneb Ostja oma internetipanka, kus on nähtav juba täidetud maksekorraldus. Maksekorralduses on kirjas summa, mis kuulub tasumisele veebileheküljelt ostetud toodete eest.
Pärast makse sooritamist saad arve e-postile. Meie kodulehel pangatehingud viiakse läbi MakeCommerce Maksekeskus AS poolt. Selle makseviisi valimiseks vali loendist sobiv pank.

Samuti on võimalik kauba järgi tulles kontoripoest tasuda arve sularahana.

Meie kodulehel aktsepteerime makseid eurodes.

Maksetähtaeg – 2 päeva alates määratud tellimuse dokumendis kuupäevast. Kui perioodi lõppemisel jääb tasu maksmata, tühistatakse tellimus automaatselt.

  1. Esita tellimus.

Pärast kõiki samme, pead tellimuse esitama ainult klõpsates nupule „Kinnitage tellimus“ ja seejärel saadetakse tellimus tööle. Alustame kohe sinu tellimuse täitmist.

Back to Top