Create an Account

Ostukorv

Sulge

Korvis pole tooteid.

Tagastamise tingimused

 

  1. TELLIMUSTE TÜHISTAMINE

1) Tellimuse tühistamise või edasilükkamise korral tuleb sellest teavitada vähemalt 12 tundi enne tellimuse planeeritud täitmist.

2) Tarbijal ei ole taganemisõigust.
Selgitus: 14-päevane tagastusõigus ei kehti muu hulgas: kliendi isiklike vajaduste (nt mõõtmed) alusel valmistatud kaupade puhul; kiiresti riknevate või vananevate kaupade puhul (toit).
Lisainfo: https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/14-paevane-taganemisoigus

3) Kliendi/kauba vastuvõtja puudumise korral määratud ajal ja kohas, ootab kuller maksimaalselt 10 minutit.

4) Kui tellimus ei ole õigeaegselt täidetud, peab klient sellest operaatorile telefoni teel teada andma või esitama kirjaliku teavituse tagasisidevormi kaudu hiljemalt 24 tunni jooksul pärast algselt kokkulepitud aega.

5) Juhul, kui klient avastab, et tellimus on kasutuskõlbmatu, on kliendil õigus tellimus tagastada ja nõuda asendust enne tellimusperioodi aegumist.

6) Tellimuse mittetäieliku täitmise korral (nt väiksema koguse korral) on kliendil õigus tellimus osaliselt vastu võtta ja nõuda puuduva koguse kohaletoomist. Kliendi/müüja ja kulleri vahel vormistatakse ja allkirjastatakse tellimusega seotud vaheakt.

  1. GARANTII JA VASTUTUS

1) Ostja võib toodet tarbida ainult kuni selle kasutusaja lõpuni. Sweetsie ei vastuta kahju eest, mille klient on põhjustanud toote sobimatu tarbimise või säilitamise tõttu.

2) Sweetsie ei vastuta muude olemasolevate veebisaitide kui www.sweetsie.ee sisu ja toimivuse eest.

3) Kliendil on keelatud kasutada tellitud tooteid ärilistel eesmärkidel.

  1. KOHALETOOMINE

1) Kliendil on õigus valida sobiv kohaletoomise aeg alates kl 10:00 kuni 16:00.

2) Kohaletoomise aeg võib varieeruda 40 minutit

Back to Top